Ľudia za aktivitami

Sme maminy svojich detvákov 

Dominika Slaninová

Prvá z dvoch mamičiek, na ktorú sa môžete obrátiť. Má na starosti rozvrh aktivít materského centra. Dominika spravuje facebook stránku a web stránku. Stretnete ju s jej detičkami Patrikom a Malvínou. 

Vladka Ružičková

Rodáčka z Modry, ktorá dočasne vymenila bankový svet za mamičkovské povinnosti. Rada pečie, maľuje, šije a počas prechádzok so svojimi dvoma detičkami - Janíkom a Katarínkou - zbierajú všelijaké kamienky, gaštany a iné prírodné drobnosti aby si potom mohli spolu doma tvoriť malé veľké diela. Vladka je studňa plná nápadov a tak sa vďaka nej u nás budú diať zaujímavé veci. 

Veronika Trenčanová

Veronika je momentálne mamina 2,5r Tonka a 10-mesačnej Márie - logopédiu vyštudovala na pedagogickej fakulte Univerzity Komenského. Po skončení školy 2 a pol roka pracovala v špeciálnej materskej škole. Ako logopéd mala na starosti individuálne terapie s deťmi s rôznym postihnutím (Downov syndróm, pervazívne poruchy, deti s narušeným vývinom reči). Boli to deti nehovoriace, s narušeným porozumením, deti, u ktorých sme budovali slovnú zásobu, ale aj decká, ktoré síce rozprávali, ale boli ťažko zrozumiteľné.

V Modráčiku vedie logopedické stretnutia s deťmi rôzneho veku (najmä škôlkari a deti do 3 rokov). Katarína Hičarová

Za týmto rýdzo slovenským menom sa skrýva jedno malé tvorivé šidlo, ktoré miluje detičky a tvorivé dielničky. Aby lepšie pochopila detský svet, vyštudovala pedagogickú školu zameranú na deti v predškolskom veku. Veľmi rada tvorí aj so svojou dcérkou Hankou. Dovoľte, aby naučila aj vaše detičky vytvoriť si originálny kúsok.